Україна, м. Чернівці,

вул. Заводська, 37 в

(050) 374-56-35

(098) 022-54-27

(050) 376-33-46

(050) 376-33-45

Передзвоніть мені
ФАБРИКА
ДВЕРЕЙ І ВІКОН

HPL панель 100% довговічності!
10 років гарантії від виробника (Австрія)!

 

Ламінат високого тиску (HPL) являє собою матеріал з унікальними фізичними властивостями, завдяки яким ідеально підходить для оздоблення дверних стулок. За своїм складом – це паперово-шаруватий пластик. Крафтовий папір просочується термореактивними смолами, зверху панелі додається шар декору та захисного покриття, укладається пошарово в аркуші певного формату і спікається під впливом високої температури і тиску.

 

Властивості та переваги використання HPL 

1. Виняткова ударостійкість і стійкість до фізичного впливу.

Ударостійкість і стійкість до подряпин даного матеріалу унікальна. Справа в тому, що акрилово – поліуританова смола, яка захищає лицьову сторону ламінату, є одним з найміцніших серед винайдених штучних матеріалів.

 

2. Стійкість до ультрафіолету.

У структуру лицьового шару HPL для зовнішнього використання додається спеціальна плівка, що захищає матеріал від ультрафіолетових променів.

 

3. Висока стійкість до атмосферних впливів, до несприятливих впливів навколишнього середовища.

HPL морозостійка, має антикорозійні властивості і має високу механічну міцність.

 

4. Вологостійкість.

Завдяки вологостійким якостям двері з HPL максимально надійні та довговічні. Двері з високим рівнем вологостійкості використовуються у приміщеннях з високим рівнем вологості: басейни, аквапарки, сауни, СПА-центри тощо.

 

5. Стійкість до дезинфікуючих засобів. Гігієнічність.

HPL проявляє високу стійкість до чистячих речовин, до впливу дезинфікуючих засобів та активних хімічних сполук. Це означає, що матеріал може використовуватись у місцях особливого скупчення людей та в умовах, що потребують ретельнішого догляду за поверхнею.


В силу своєї антистатичності HPL володіє природними антибактеріальними властивостями. Ламінат високого тиску є антистатиком, тому не притягує пил і не сприяє розвитку бактеріального середовища.

 

6. Високий рівень протипожежної безпеки.

HPL вогнетривкі, не токсичні, не утворюють горючого краплепадіння та мають низьке димовиділення в горінні.

 

 

Для виробництва протипожежних дверей у колекції HPL панелей представлені спеціальні вогнетривкі поверхні. Це перший вид панелей в Україні, які пройшли відповідні випробування та отримали найвищий клас горючості відповідно до ДСТУ – НГ - не горючий.


Головна функція для протипожежних дверей – стримування розповсюдження вогню у випадку пожежі. Такі двері зазвичай встановлюються за маршрутом евакуації людей, а також у приміщення з підвищеною пожежонебезпечністю. Основні місця застосування – торгові та розважальні центри, виробничі та промислові підприємства, навчальні та адміністративні заклади, лікарні.

 

Типи дверей

Двері з HPL для внутрішнього використання будуть ідеальним рішенням для встановлення в житлові будинки, квартири; офіси; готелі; навчальні, спортивні та адміністративні заклади; вокзали, аеропорти.


Двері з HPL для зовнішнього використання мають спеціальне покриття із захистом від ультрафіолету та унікальні фізичні властивості, що дозволяє встановлювати двері у котеджі; громадські та комерційні заклади; під’їзди; господарські приміщення.


Двері з HPL спеціального призначення застосовуються у приміщеннях із підвищеними вимогами до санітарної безпеки, а саме: операційні блоки, відділення інтенсивної терапії, родові зали, лабораторії тощо.

 

Сертифікати

Європейський стандарт EN438 прискіпливо визначає весь набір характеристик і властивостей, притаманних якісному ламінату високого тиску. Регламентується набір фізичних параметрів (щільність, ліміти температурних і вологісних розширень, міцність і ін.), а також питання екологічності, токсичності та ін.

 

Сертифікат відповідності нормативу EN438 є важливим аспектом підтвердження високої якості продукту, що виготовляється.

phone
close

Зателефонувати Вам?

Наш фахівець зв’яжеться з Вами найближчим часом!
person
phone
textsms
Введіть захисний код: