Україна, м. Чернівці,

вул. Заводська, 37 в

(050) 374-56-35

(098) 022-54-27

(050) 376-33-46

(050) 376-33-45

Передзвоніть мені
ФАБРИКА
ДВЕРЕЙ І ВІКОН

Маятникові двері в Україні затребувані при організації офісних, громадських, торгових і виробничих просторів.


Використання маятникових дверей актуально на підприємствах харчової промисловості, в місцях громадського харчування (кафе, бари, ресторани), в супермаркетах і торгових центрах, в виробничих та складських приміщеннях, в готелях, в лікувальних установах, в місцях з високим трафіком персоналу і вантажів.


Маятникові двері дуже прості у використанні, а також у догляді.


Особливістю конструктиву маятникових дверей є властивість стулок відкриватися в обидві сторони і автоматично повертатися у вихідне закрите положення, а також здатність відкривання на 180° і фіксації стулки у відкритому положенні, все це забезпечується гравітаційними петлями з самозворотнім механізмом двосторонньої дії; ці петлі дозволяють налаштувати і регулювати оптимальну швидкість закриття, і м'який хід відкривання/закривання дверей без демонтажу дверей.


Маятникові двері компанії WinLock дуже міцні і легкі, каркас і полотно виконані зі спеціального алюмінієвого профілю, і сендвіч-панелей товщиною 40 мм, які мають низьку теплопровідність і високу вологостійкість.


Ізоляція приміщення при закритих дверях забезпечується спеціальним еластичним ущільнювачем, який встановлюється по периметру дверей.


Герметичне оглядове вікно-ілюмінатор є невід'ємним елементом маятникових дверей, прозоре вікно з безпечним склінням дозволяє уникнути зіткнення при відкриванні дверей з протилежних сторін. Розмір і форма оглядового вікна під замовлення.


Маятникові двері також комплектуються відбійниками, вони кріпляться до полотна дверей і служать захистом від ударів ногами, візками або вантажною технікою при відкриванні. Бампери-відбійники можуть бути пластикові, поліетиленові, алюмінієві, з нержавіючої сталі. Матеріал, колір, кількість, розміри і розташування відбійників під замовлення.


Виготовлення маятникових дверей всіх кольорів під замовлення. Можливе виконання дверей повністю з нержавіючої сталі.


Маятникові двері можуть бути як одностулкові, так і двостулкові, виготовляються за індивідуальними розмірами під замовлення.


Продукція виготовляється під замовлення на основі технічного завдання, тому ціна на маятникові двері прораховується індивідуально.


Для розрахунку вартості маятникових дверей зв'яжіться, будь ласка, з нашими менеджерами по телефону.

 

Дивитись фотогалерею

phone
close

Зателефонувати Вам?

Наш фахівець зв’яжеться з Вами найближчим часом!
person
phone
textsms
Введіть захисний код: