Україна, м. Чернівці,

вул. Заводська, 37 в

(050) 374-56-35

(098) 022-54-27

(050) 376-33-46

(050) 376-33-45

Передзвоніть мені
ФАБРИКА
ДВЕРЕЙ І ВІКОН

Двері

Компанія «WinLock» виробляє металопластикові двері різних конфігурацій і форм для різних приміщень з великою кількістю функцій. 

 

Штульп - пластиковий профіль подібно імпосту, для з'єднання двох віконних стулок. Але, на відміну від імпоста, в штульповому з'єднанні одна стулка, не маючи віконної ручки, при відкриванні залежна від іншої (тобто її можна відкрити, лише відкривши основну стулку з ручкою).


Переваги штульпового з'єднання перед імпостом полягає в тому, що при повністю відкритих двох стулках, отвір повністю вільний, оскільки на відміну від імпоста штульп кріпиться не до рами, а до стулки.


Залежно від можливих навантажень, умов експлуатації та побажань клієнта, дверні конструкції комплектуються різним набором функціональних і декоративних елементів:

 • двосторонні натискні ручки;
 • фасадні ручки-скоби;
 • ручки з ключем.

Двері можуть мати різне наповнення: звичайне скло, декоративне скло (матове, візерункове, вітраж), сендвіч панель (непрозорий пластик в колір профілю). Для клієнтів, які зацікавлені у противзламних властивостях дверей, склопакети можуть комплектуватися склом триплекс і протиударними плівками за стандартами СУ-2 і СУ-3.


Щоб підібрати двері, які найбільш гармонійно поєднуються з інтер'єром приміщення, ви можете підібрати різні кольори профілю рами і стулки. Як правило, вартість білих дверей нижче, ніж кольорових.


Виробництво металопластикових дверей на заводі «WinLock» здійснюється з виконанням необхідних технічних вимог і норм. Основними комплектуючими для виробництва дверей є профільні системи Aluplast, Montblanc, Winbau і німецька фурнітура Roto. При проектуванні дверних конструкцій наші інженери роблять розрахунок навантажень з урахуванням рекомендацій виробників профілю та фурнітури. Тому двері «WinLock» працюють без збоїв протягом тривалого часу.


Багатофункціональність і можливість вибрати найбільш зручний варіант відкривання (зсувний, поворотний, поворотно-відкидний) - це важлива перевага дверей «WinLock».

 

Вхідні двері ПВХ

Вхідні металопластикові двері найчастіше використовуються в приватному будівництві (виходи з будинку в двір), в торгових спорудах (магазинах, павільйонах) та інших громадських будівлях де необхідно підтримувати постійну комфортну температуру.

 

Надійність

Вхідні металопластикові двері «WinLock» мають підвищені показники міцності і надійності. Для виготовлення використовуються більш широкі жорсткі профільні системи, армований профіль для додання конструкції жорсткості та дверні петлі, які витримують вагу до 250 кг.

Поріг

Наші двері можуть комплектуватися пластиковим або алюмінієвим порогом. Ми рекомендуємо комплектувати вхідні двері алюмінієвим порогом, тому що він має мінімальну висоту, гарну зносостійкість і теплоізоляцією.

Безпека

Захист в ПВХ дверях виконує противзламна фурнітура та замки з декількома точками замикання.

Склопакет

Вхідні двері можуть комплектуватися одно- і двокамерними склопакетами зі звичайним, тонованим або протиударним склом.

 

Балконні двері

Балконні двері ПВХ разом з глухим або вікном, що відчиняється, входять в так званий балконний блок.


Двері "WinLock" можуть бути виконані з профільних систем - Aluplast і WDS, і комплектуються німецькою фурнітурою Roto або українською фурнітурою AXOR.

 

Конфігурації балконних дверей можуть бути декількох типів:

 

 

Якщо балкон складається з глухого вікна і дверей, для зручного провітрювання можна зробити двері поворотно-відкидними. Балконні двері «WinLock» комплектуються:

 • ручками різних моделей і кольорів;
 • засувками;
 • ручками курця з боку балкона;
 • москітними сітками;
 • замками і ключами.

Розсувні двері

Розсувні системи - модна тенденція архітектури. Їх використовують не тільки в ресторанах, готелях і оздоровчих комплексах, а також в офісах або житлових будинках як зовнішні або міжкімнатні проходи.


Розсувні двері компанії «WinLock» візуально збільшують простір приміщення і пропускають максимум світла.

 

 

Паралельно-зсувні системи відкриття вікон і дверей від компанії RotoPatio:

 • Мінімізують простір при відкритті вікна чи дверей;
 • Мають прихований режим провітрювання, при якому стулка фіксується так, що унеможливлює проникнення зовні;
 • Зберігають тепло і не допускають попадання вологи всередину приміщення;
 • Оснащені автоматичним доводом стулок при закритті. Це відбувається за рахунок встановлених спеціальних пружин в зсувні каретки.

 

Розсувні двері RotoPatio мають потужну систему від взлому. Максимальна безпека для нижньої і верхньої частин стулок забезпечена за рахунок середнього замикаючого противзламного елемента і кількох грибоподібних цапф.


Всі двері компанії «WinLock» абсолютно герметичні за рахунок ущільнень керованих за допомогою ручки. Нова фурнітура для зсуву дверей дозволяє без особливих зусиль зрушувати двері в сторону.

Міжкімнатні двері ПВХ

Міжкімнатні двері з ПВХ покриттям підійдуть для будь-яких житлових і офісних приміщень, так як матеріал стійкий до механічних пошкоджень, має високі звукоізоляційні властивості, стійкий до впливу різних активних миючих засобів або вологи.

 

 

Міжкімнатні двері ПВХ компанії «WinLock» є екологічно безпечними і мають ряд переваг:

 • Стійкі до різних перепадів температури;
 • Мають довгий термін служби і не деформуються в процесі експлуатації;
 • Мають незначну вагу, за рахунок чого немає просідання петель.

Міжкімнатні двері ПВХ компанії «WinLock» мають відмінний зовнішній вигляд і зберігають його протягом усього терміну служби. Є гарним співвідношенням ціни-якості і альтернативою більш дорогим виробам (наприклад, з натурального дерева).

 

phone
close

Зателефонувати Вам?

Наш фахівець зв’яжеться з Вами найближчим часом!
person
phone
textsms
Введіть захисний код: