Україна, м. Чернівці,

вул. Заводська, 37 в

(050) 374-56-35

(098) 022-54-27

(050) 376-33-46

(050) 376-33-45

Передзвоніть мені
ФАБРИКА
ДВЕРЕЙ І ВІКОН

Комплектуючі

Профільні системи ПВХ

У виробництві продукції компанія «WinLock» прагне використовувати тільки якісні матеріали і комплектуючі. Ми працюємо з перевіреними постачальниками, більшість з яких європейські компанії з досвідом і новітніми технічними розробками.


Металопластиковий профіль - один з основних комплектуючих у вікнах.

 

 

Для того, щоб клієнт міг підібрати індивідуальний продукт, на заводі «WinLock» використовуються дві марки металопластикового профілю: «Aluplast» і «WDS». Кожна профільна система також має декілька підвидів з різними експлуатаційними характеристиками.

Aluplast

Виробник і постачальник профільних систем Aluplast - німецька промислова група «Aluplast». Головний офіс компанії розташований в місті Карлсруе (Німеччина). Профільні системи «Aluplast» широко представлені в країнах Євросоюзу, Росії, України, Мексиці та Індії. На заводі «WinLock» використовуються такі моделі профілю «Aluplast»: Ideal 2000, Ideal 4000, Ideal 7000, Ideal 8000.

 

Aluplast Ideal 2000

Система містить 3 повітряні камери, має монтажну глибину 60 мм і може бути укомплектована склопакетами до 33 мм. Має коефіцієнт опору теплопередачі =0,63 м² кВт та звукоізоляцію до 43 дБ. Доступна в ламінації.

Aluplast Ideal 4000

Система містить 5 повітряних камер, має монтажну глибину 70 мм і може бути укомплектована склопакетами до 41 мм. Має коефіцієнт опору теплопередачі =0,77 м² кВт та звукоізоляцію до 45 дБ; клас взламостійкості RC2. Доступна в ламінації.

 

Aluplast Ideal 7000

Система містить 6 повітряних камер, має монтажну глибину 85 мм і може бути укомплектована склопакетами до 51 мм. Має коефіцієнт опору теплопередачі =0,91 м² кВт та звукоізоляцію до 46 дБ; клас взламостійкості RC2. Доступна в ламінації.

 

Aluplast Ideal 8000

Система містить 6 повітряних камер, має монтажну глибину 85 мм і може бути укомплектована склопакетами до 51 мм. Має коефіцієнт опору теплопередачі =1,0 м² кВт та звукоізоляцію до 48 дБ; три контури ущільнення та клас взламостійкості RC3. Доступна в ламінації.

 

 

Всі профільні системи «Aluplast» мають оригінальний дизайн рами і стулки з нахилом 15° для відводу води. Велика камера підсилювача дозволяє використовувати квадратний армований профіль з високими статичними показниками. 8-ми міліметрове перекриття рами і стулки перешкоджає продуванню. А 13-ти міліметровий паз фурнітури забезпечує захист від взлому.

WDS

Профільні системи WDS розроблені компанією МІРОПЛАСТ і виробляються на новітньому обладнанні з використанням найсучасніших технологій. Компанія випускає профіль високої якості з прекрасними споживчими характеристиками. Всі профільні системи WDS створені з урахуванням кліматичних умов України, відповідають українським та міжнародним стандартам якості.

 

WDS 5 S

Система містить 5 повітряних камер, має монтажну глибину 60 мм і може бути укомплектована склопакетами до 32 мм. Доступна в ламінації.

 

WDS 6 S

Система містить 6 повітряних камер, має монтажну глибину 70 мм і може бути укомплектована склопакетами до 40 мм. Доступна в ламінації.

 

WDS 7 S

Система містить 6 повітряних камер, має монтажну глибину 70 мм і може бути укомплектована склопакетами 40 мм. Доступна в ламінації.

 

WDS 8 S

Система містить 6 повітряних камер, має монтажну глибину 82 мм і може бути укомплектована склопакетами 44 мм; три контури ущільнення. Доступна в ламінації.

 

Ламіновані вікна

Для того щоб вікна органічно вписувалися в будь-який інтер'єр або екстер'єр їх роблять кольоровими (ламіновані вікна). Найчастіше зустрічаються кольори «під різні породи дерева» - дуб золотий, махагон, горіх і т. п. Також на заводі «WinLock» виробляються вікна і двері стандартних кольорів, таких як білий, синій, червоний, зелений і ін.


Процес ламінації технологічно складний і виконується із застосуванням спеціальних матеріалів та обладнання. Кольорова плівка наноситься спеціальним верстатом під певним тиском і температурою. Сама плівка при цьому довговічна і стійка до механічних пошкоджень, перепадів температур, сонячного випромінювання. До вікон можливо підібрати підвіконня, відкоси та відливи відповідних кольорів.

 

Скло і склопакети

В рамках повного виробничого циклу завод «WinLock» виготовляє склопакети безпосередньо на своєму виробництві.


Зарекомендована конструкція склопакета робиться за схемою: скло - повітряна камера - скло - повітряна камера і т. д. За кількістю повітряних камер склопакети можуть бути однокамерними або двокамерними.


Призначення склопакета, як заміни звичайному склу, полягає в підвищенні опору теплопередачі вікна, оскільки повітря (повітряна камера) і деякі інші гази погано пропускають тепло. У деяких випадках замість повітря склопакет може бути заповнений аргоном. Відстань між склом може змінюватися, однак важливо пам'ятати, що з ростом простору між склом (в кожній камері) теплоізоляційні характеристики склопакета ростуть, проте при досягненні дистанції понад 24 мм починають знижуватися.


Також склопакети більш ефективно захищають від вуличного шуму. Необхідно знати, що в багатокамерних склопакетах, для досягнення максимальної звукоізоляції, повітряні камери повинні бути різної ширини.


Крім того, відчутний ефект дає застосування більш товстого скла і триплекса.

Скло

Склопакети заводу «WinLock» можуть складатися зі скла різних типів: стандартне, енергозберігаюче, триплекс, загартоване, тоноване і ударостійке.

  • Стандартне скло марки М0 і М1. У стандартні віконні конструкції зазвичай ставиться скло товщиною 4 мм. Але якщо є необхідність склити великі світлові прорізи, в такому випадку склопакети комплектуються склом 6 мм і більше. Таким чином, можна уникнути «злипання» скла.
  • Енергозберігаюче скло - це поліроване скло, на поверхню якого шляхом напилення нанесено спеціальне, що містить вільні електрони, покриття з напівпровідникових оксидів металів або кольорових металів, наприклад срібло. За рахунок явищ інтерференції і електропровідності скло з таким покриттям відображає теплові хвилі в інфрачервоному діапазоні, що дозволяє істотно скоротити втрати тепла в приміщенні. Енергозберігаюче скло з назвою «ClimaGuard» на завод «WinLock» поставляє компанія «Guardian industries». Скло ClimaGuard виготовлено з використанням нових технологій напилення. Невидиме напилення нейтрального кольору забезпечує поєднання чудового зовнішнього вигляду з відмінною теплоізоляцією.
  • Сонцезахисне скло «ClimaGuard Solar» - вдосконалене енергозберігаюче скло, володіє як чудовими сонцезахисними характеристиками, так і відмінними теплозберігаючими властивостями в поєднанні з високим показником світлопропускання. Це дозволяє називати його мультифункціональним склом, яке захищає від спеки влітку і зберігає тепло взимку.
  • Тоноване скло. Існує дві технології тонування скла - тонування в масі і нанесення полімерних плівок. Тонування в масі проводиться під час виготовлення скла шляхом додавання фарбувального компонента в розплавлену скломасу. Таке тонування найбільш довговічне і стійке до механічних впливів. Головними перевагами «плівкової» технології є більш низька вартість і широкий вибір відтінків тонувальної плівки. Однак таке тонування менш довговічне. Для того щоб збільшити термін служби плівкового тонування фахівці заводу «WinLock» клеять матеріал на внутрішні стінки склопакетів. Одним з найбільш популярних тонувальних рішень є рефлекторне скло. Дуже часто його використовують при склінні фасадів банків, кафе, ресторанів, бізнес центрів і котеджів. Рефлекторне скло тонується в масі. Зовні воно виглядає як дзеркало, а зсередини приміщення як затемнене скло.
  • Сатинове скло. Всередині приміщень часто можна зустріти сатинове скління. Це декоративне скло з матовою поверхнею на одному боці, вироблене методом хімічного травлення. До переваг сатинового скла відносяться: стабільність тону і довговічність поверхневої обробки, м'які розмиті тони проникаючого світла, стійка поверхня до зовнішніх впливів (подряпини, бруд, відбитки пальців). Найчастіше сатин використовують, коли є потреба в напівпрозорому склінні.
  • Загартоване скло. Скло нагріте до температури 650-680 °C з наступним швидким рівномірним охолодженням повітрям. В результаті такої обробки в поверхневих шарах скла утворюються залишкові напруги стиску, що забезпечують його підвищену механічну міцність, термостійкість і безпеку при руйнуванні. Розбиваючись, таке скло руйнується на безліч дрібних осколків з тупими гранями, які не здатні заподіяти серйозні травми.
  • Триплекс і ударостійке скло СУ-2, СУ-3. Триплекс - багатошарове скло, два або більше органічних або силікатних скла, склеєні між собою спеціальною полімерною плівкою здатною при ударі утримувати осколки. Найчастіше таке скло застосовується в автомобільній промисловості. У вікнах  триплекс застосовується для підвищення температурних і міцностних показників. Скло з ударостійкими плівками - найближча альтернатива триплексу. Їх також називають «антивандальними». Спеціальні плівки клеяться на скло, на внутрішню частину склопакета. При спробі розбити скло воно руйнується тільки в точці нанесення сильного удару. Решта площі скла залишається неушкодженою. Таким чином, щоб проникнути в приміщення, потрібно нанести велику кількість ударів по всій поверхні скління. Це вимагає великої кількості часу і зусиль, що найчастіше зупиняє зловмисників.

Фурнітура

Фурнітура - це механізм, який відповідає за відкривання, закривання і замикання вікон і дверей. Довговічність експлуатації вікон помітно залежить від правильної роботи фурнітури. На цей час більшість вікон «WinLock» комплектуються фурнітурою RotoNT.

 

Фурнітура Roto

Roto NT - остання розробка німецьких конструкторів, яка дозволила досягти максимально комфортного користування вікнами. Відмінною особливістю цієї фурнітури є, перш за все, її противзламні характеристики. Крім цього Roto NT має спеціальне покриття RotoSil - це захист фурнітури від корозії і механічних пошкоджень. Якість захисних властивостей фурнітури досягається цинкуванням, хромуванням і нанесенням додаткового захисного шару.


Стандартний комплект фурнітури ROTO NT включає в себе набір додаткових опцій: ножиці з двома діапазонами відкривання (для поворотно-відкидних стулок пластикового вікна), додатковий середній запор, два типи щілинного провітрювання, регульований блокувальник відкидання, противзламний елемент в кутовому перемикачі в нижній частині стулки.

 

 

У базовій версії балконні двері і вікна з фурнітурою Roto NT вже є противзламними і відповідають першому класу противзламності. Даний клас має на увазі захист від взлому, здійснюваного за допомогою фізичної сили, без застосування будь-яких інструментів, наприклад удар рукою, ногою або плечем.


Поворотно-відкидний перемикач забезпечений грибоподібною противзламною цапфою, яка при закриванні входить в зчеплення з противзламною відповідною планкою на рамі.


Для подальшого технічного оснащення, з метою підвищення безпеки та надійності будинку, вікна з фурнітурою Roto NT легко дообладнати. Можливо встановити додаткові противзламні елементи фурнітури - захист від висвердлювання ручки і ручку з замком. Базова комплектація з класом противзламності може бути на ваше замовлення доукомплектована додатковими противзламними елементами до класу захисту 2 і 3.

 

Фурнітура Roto NT Designo

Змодельована на базі ROTO NT, фурнітура ROTO NT Designo є унікальною системою, всі елементи якої, включаючи петлі, заховані у фальц стулки і не помітні. Висока надійність фурнітури ROTO NT Designo дозволяє встановлювати її в стулки з вагою до 100 кг.

 

 

Найпомітнішою частиною віконної фурнітури є ручка. Компанія «WinLock» не залишила без уваги цей факт. Ми можемо запропонувати ручки Roto з алюмінію і латуні, різних кольорів і відтінків. 

 

Фурнітура AXOR

AXOR - це система фурнітури для пластикових вікон і дверей від українського виробника, яка відповідає європейським вимогам якості (EN і DIN).

 

 

AXOR - фурнітура, яка забезпечує високу функціональність, комфортну експлуатацію і безпеку для кінцевого споживача. Ця фурнітура для вікон ПВХ відрізняється ергономічністю, плавністю і безшумною роботою всіх деталей вікна. Фурнітура щільно притискає стулку вікна до рами, що виключає будь-яке продування і знижує тепловтрати в холодну пору року, а також підвищує звукоізоляційні характеристики виробу. Довговічність фурнітури підтверджена випробуваннями на кількість циклів відкривання, стійкість до навантажень і антикорозійну стійкість. Також AXOR забезпечує стулці стійкість до деформації навіть при збільшеному навантаженні на неї. Фурнітура AXOR для металопластикових вікон і дверей - це гарантія надійної роботи протягом усього терміну служби віконно-дверних конструкцій.


AXOR комплектується додатковими елементами: противзламна фурнітура; запобіжник помилкового відкриття + компенсатор провисання; система «віконна няня»; мікропровітрювання і покрокове мікропровітрювання; «лінива» стулка; балконна защіпка.

 

phone
close

Зателефонувати Вам?

Наш фахівець зв’яжеться з Вами найближчим часом!
person
phone
textsms
Введіть захисний код: