Україна, м. Чернівці,

вул. Заводська, 37 в

(050) 374-56-35

(098) 022-54-27

(050) 376-33-46

(050) 376-33-45

Передзвоніть мені
ФАБРИКА
ДВЕРЕЙ І ВІКОН

КОНСТРУКТИВ ДВЕРЕЙ


Для кожної модельної групи дверей розроблена спеціальна конструкція, яка відрізняється конструкцією рами, полотна, наповненням, ущільненням, оздобленням, замковою групою та додатковими опціями. Конструкцію будь-якої моделі можливо доукомплектувати за бажанням клієнта.


Рама дверей

 

Рама - це зварна конструкція, що складається з цільногнутого профілю, торцева або кутова з лиштвою, та покрита порошковою (полімерною) фарбою, може бути двоколірна.


Для підвищення теплоізоляції, запобігання промерзанню дверей та утворення конденсату (зовнішні двері) ми виготовляємо раму з терморозривом (термомостом).


Полотно дверей

 

Полотно - це зварна конструкція, що складається з двох цільногнутих листів металу товщиною від 0,8 мм до 1,5 мм, та з'єднаних між собою методом плющення і контактним зварюванням.


Простір у середині полотна заповнюється мінеральною ватою, яка спеціальним клеєм з'єднується з металом, що надає полотну жорсткості та гарний вигляд, а також забезпечує теплоізоляцію приміщення, має звукоізоляційні та протипожежні властивості. Для зовнішніх дверей використовується фасадна вата та фольгована шумоізоляція.

 

На полотно кріпляться 1, 2 контури ущільнювача, який забезпечує повну герметичність дверей і захищає приміщення від пилу, протягів, сторонніх запахів та шуму. В протипожежних дверях кріпиться термоспучуюча протипожежна стрічка, яка герметизує зазори між рамою та полотном у випадку пожежі.

 

В конструкцію входять петлі (з допомогою яких полотно кріпиться до рами) та протиз’ємні фіксатори (антизрізи).


В якості оздоблення внутрішніх дверей використовуються МДФ накладки які покриваються плівкою ПВХ згідно каталогу. Дизайн дверей під замовлення.


Для зовнішніх дверей ми пропонуємо ексклюзивне оздоблення- накладка HPL панель, яка має унікальні властивості: не вигорає на сонці, стійка до опадів, термо- волого- ударостійка, стійка до подряпин, антистатична та антивандальна. Сертифікована в Європі.

 

10 років гарантії від виробника (Австрія).

 

Колір та текстура HPL панелей згідно каталогу. Також за бажанням клієнта можливо використати МДФ накладки з плівкою ПВХ зовнішнього застосування.


Для кожної моделі підібрана стандартна комплектація замків і фурнітури, також є можливість додатково замовити високоякісні замки (Mul-T-Lock, Mottura), серцевини, підібрати фурнітуру та додаткове обладнання.


Для власників приватних будинків пропонуємо моделі дверей зі склопакетами, декоровані вітражами та кованими виробами.


Стандартні розміри прорізів: ширина 900/1000/1200 мм, висота 2100 мм; нестандартні розміри під замовлення.

   

phone
close

Зателефонувати Вам?

Наш фахівець зв’яжеться з Вами найближчим часом!
person
phone
textsms
Введіть захисний код: