Україна, м. Чернівці,

вул. Заводська, 37 в

(050) 374-56-35

(050) 376-33-46

(050) 376-33-45

Передзвоніть мені
ФАБРИКА
ДВЕРЕЙ

КОНСТРУКТИВ ДВЕРЕЙ


Для кожної модельної групи дверей розроблена спеціальна конструкція, яка відрізняється конструкцією рами, полотна, кількістю ребер жорсткості, наповненням, ущільненням, замковою групою та додатковими опціями. Конструкцію будь-якої моделі можливо доукомплектувати за бажанням клієнта та необхідними технічними характеристиками.


Рама дверей


Каркас рами це зварна конструкція, що складається з профільних труб або цільногнутого профілю. Монтажна глибина рами від 40 мм до 150 мм. Металева частина дверей покрита порошковою фарбою. Для підвищення тепло- і звукоізоляції дверей, як додаткова опція, можливо утеплення рами мінеральною ватою.


Полотно дверей


Каркас полотна це зварна конструкція, що складається з профільних труб або цільногнутого профілю з ребрами жорсткості та листа металу товщиною від 1,0 мм. Товщина полотна від 40 мм до 95 мм.

 

Простір у середині полотна заповнюється мінеральною ватою, яка забезпечує теплоізоляцію приміщення і має звукоізоляційні властивості.

 

На полотно кріпляться 1, 2 або 3 контури ущільнювача, який забезпечує повну герметичність дверей і захищає приміщення від пилу, протягів, сторонніх запахів та шуму.

 

В конструкцію входять петлі (з допомогою яких полотно кріпиться до рами) та протиз’ємні фіксатори (антизрізи), в кількості від 2 до 8 шт.

 

До дверного полотна кріпляться МДФ накладки товщиною від 10 мм до 16 мм.

 

Орієнтуючись на умови, в яких двері будуть експлуатуватися (квартира або будинок), накладки покриваються плівкою ПВХ для внутрішнього чи зовнішнього застосування або фарбуються у будь-який колір.

 

Для кожної моделі підібрана стандартна комплектація замків і фурнітури, також є можливість додатково замовити високоякісні замки

(Mul-T-Lock, Mottura), серцевини та підібрати фурнітуру.

 

Для власників приватних будинків пропонуємо моделі дверей зі склопакетами, декоровані вітражами та кованими виробами.

 

Стандартні розміри дверей: ширина 860/960/1200 мм, висота 2040 мм; нестандартні розміри під замовлення.

 

phone
close

Зателефонувати Вам?

Наш фахівець зв’яжеться з Вами найближчим часом!

Для замовлення дзвінка, будь ласка, заповніть форму і натисніть кнопку Замовити дзвінок

person
phone