Україна, м. Чернівці,

вул. Заводська, 37 в

(050) 374-56-35

(098) 022-54-27

(050) 376-33-46

(050) 376-33-45

Передзвоніть мені
ФАБРИКА
ДВЕРЕЙ І ВІКОН

КОНСТРУКТИВ ДВЕРЕЙ


Для кожної модельної групи дверей розроблена спеціальна конструкція, яка відрізняється конструкцією рами, полотна, кількістю ребер жорсткості, наповненням, ущільненням, замковою групою та додатковими опціями. Конструкцію будь-якої моделі можливо доукомплектувати за бажанням клієнта та необхідними технічними характеристиками.


Рама дверей


Каркас рами це зварна конструкція, що складається з профільних труб або цільногнутого профілю. Монтажна глибина рами від 40 мм до 150 мм. Металева частина дверей покрита порошковою фарбою. Для підвищення тепло- і звукоізоляції дверей, як додаткова опція, можливо утеплення рами мінеральною ватою.


Полотно дверей


Каркас полотна це зварна конструкція, що складається з профільних труб або цільногнутого профілю з ребрами жорсткості та листа металу товщиною від 1,0 мм. Товщина полотна від 40 мм до 95 мм.

 

Простір у середині полотна заповнюється мінеральною ватою, яка забезпечує теплоізоляцію приміщення і має звукоізоляційні властивості.

 

На полотно кріпляться 1, 2 або 3 контури ущільнювача, який забезпечує повну герметичність дверей і захищає приміщення від пилу, протягів, сторонніх запахів та шуму.

 

В конструкцію входять петлі (з допомогою яких полотно кріпиться до рами) та протиз’ємні фіксатори (антизрізи), в кількості від 2 до 8 шт.

 

До дверного полотна кріпляться МДФ накладки товщиною від 10 мм до 16 мм.

 

Орієнтуючись на умови, в яких двері будуть експлуатуватися (квартира або будинок), накладки покриваються плівкою ПВХ для внутрішнього чи зовнішнього застосування або фарбуються у будь-який колір.

 

Для кожної моделі підібрана стандартна комплектація замків і фурнітури, також є можливість додатково замовити високоякісні замки

(Mul-T-Lock, Mottura), серцевини та підібрати фурнітуру.

 

Для власників приватних будинків пропонуємо моделі дверей зі склопакетами, декоровані вітражами та кованими виробами.

 

Стандартні розміри дверей: ширина 860/960/1200 мм, висота 2040 мм; нестандартні розміри під замовлення.

 

phone
close

Зателефонувати Вам?

Наш фахівець зв’яжеться з Вами найближчим часом!

Для замовлення дзвінка, будь ласка, заповніть форму і натисніть кнопку Замовити дзвінок

person
phone