Україна, м. Чернівці,

вул. Заводська, 37 в

(050) 374-56-35

(098) 022-54-27

(050) 376-33-46

(050) 376-33-45

Передзвоніть мені
ФАБРИКА
ДВЕРЕЙ І ВІКОН

WinLock® – вхідні металеві двері та металопластикові вікна від виробника!


Компанія WinLock®, відомий виробник вхідних металевих дверей та металопластикових вікон, протягом 20 років успішно працює на українському ринку. За цей час компанія динамічно розвивалась та вдосконалювалась, про що свідчить наявність сучасного обладнання, впровадження новітніх технологій і матеріалів, а також автоматизація виробничого процесу – все це гарантує якість продукції та надійність співпраці з нами.

   

Наша продукція сертифікована і відповідає стандартам якості та безпеки.


Широкий модельний ряд дверей, який розподіляється на цінові сегменти - від недорогих моделей до ексклюзивних металевих дверей, може задовольнити потреби найвибагливішого покупця.


Різноманітність дизайнів, використання актуальних декорів та індивідуальний підхід до кожного клієнта дає нам можливість створювати моделі, які ідеально підійдуть до будь-якого інтер’єру приміщення.

 

Великий вибір профільних систем, фурнітури, склопакетів і скла, форми, конфігурації металопластикових вікон і дверей дає можливість клієнту підібрати індивідуальний продукт, і може задовольнити всі вимоги сучасного споживача.


Будемо раді новим партнерам!

 

Компанія WinLock® пропонує вигідні умови співпраці для дилерів і будівельних компаній та гарантує своїм партнерам старанність, якість і пунктуальність в роботі.


WinLock® – надійний захист! Перевірено часом!

 

phone
close

Зателефонувати Вам?

Наш фахівець зв’яжеться з Вами найближчим часом!
person
phone
textsms
Введіть захисний код: