Україна, м. Чернівці,

вул. Заводська, 37 в

(050) 374-56-35

(098) 022-54-27

(050) 376-33-46

(050) 376-33-45

Передзвоніть мені
ФАБРИКА
ДВЕРЕЙ І ВІКОН

Вікна

Компанія WinLock виробляє металопластикові вікна. Ми можемо запропонувати безліч рішень по енергозбереженню приміщень. Вікна «WinLock» не містять шкідливих речовин і є екологічно чистими.

 

Профільні системи

В основі вікон можуть бути 3-х, 5-ти і 6-ти камерні профільні системи «Aluplast» (Німеччина) і «WDS» (Україна). Всі профільні системи можуть бути в ламінованому виконанні «під дерево» або традиційних кольорів (білий, синій, червоний і ін.).


Для забезпечення додаткової жорсткості кожна віконна конструкція обов'язково комплектується армованим профілем. Завдяки армуванню наші вікна здатні витримати сильні зовнішні навантаження, зберігаючи свої функціональні властивості і зовнішній вигляд протягом багатьох років.

Фурнітура

Німецька фурнітура «Roto» - універсальність цієї фурнітури дозволяє в кожному вікні реалізувати такі додаткові функції як мікро провітрювання, покрокове провітрювання, «дитячий замок», захист від взлому і ін.

 

«AXOR» - бренд компанії Міропласт, що випускає різноманітну фурнітуру для світлопрозорих конструкцій.

Склопакети

Основною частиною будь-якого вікна є склопакет. Саме від його якості і комплектації залежить збереження мікроклімату приміщення. Компанія «WinLock» може запропонувати великий вибір склопакетів. Ми виробляємо однокамерні і двокамерні склопакети, а також вікна з моносклом. У виробництві ми використовуємо скло різної товщини і типів (енергозберігаючі, сонцезахисні, багатофункціональні, рефлекторні, тоновані, ударостійкі і ін.).

Форма вікон

Зазвичай ПВХ вікна мають прямокутну форму. Така форма вважається стандартною. Однак не в кожне приміщення можна поставити вікно стандартної форми. Наш завод виготовляє «нестандартні» замовлення: арочні, напів арочні, трапецієподібні, багатокутні і круглі конструкції. 

 

Конфігурації вікон і дверей

Під конфігурацією вікон або дверей зазвичай розуміють кількість стулок виробу і спосіб їх відкривання. Компанія "WinLock" виробляє вікна з п'ятьма варіантами відкривання стулок:

 • поворотні;
 • відкидні (фрамуга);
 • поворотно-відкидні (зараз найпоширеніші);
 • розсувні;
 • глухі (не відкриваються).

 

У рух стулки приводяться ручкою яка має 3 положення:

 • стандартне положення рукояткою вниз - вікно закрите;
 • рукоятка повернута в бік - поворотне відкривання вікна;
 • рукоятка повернута вгору - відкидання вікна в режим "провітрювання".

Також, як додаткова опція, в виріб може бути встановлена функція мікро провітрювання. В цьому випадку ручка повертається на кут 45 градусів.


За кількістю стулок вікна можуть бути одностулковими, двостулковими, тристулковими і т. д.

Металопластикові балконні рами

Найдоступнішим рішенням по склінню балкона або лоджії є металопластикові балконні рами. Головними перевагами металопластикових рам є:

 • доступність;
 • різноманітність конструктивних рішень;
 • максимальна тепло- і звукоізоляція;
 • стійкість матеріалу до дощу, снігу і сонячних променів.

Балконні рами, виконані з пластика, можуть простояти без істотних змін близько п'ятнадцяти років.


Як у випадку з металопластиковими вікнами балконні рами «WinLock» також комплектуються фурнітурою Roto (Німеччина), склопакетами і склом різних типів.


В якості профільних систем для балконних рам ми пропонуємо системи Aluplast (Німеччина), WDS (Україна).

Розсувні системи

Розсувні системи RotoPatio створюють максимальний комфорт в різних типах приміщень, економлять простір. Все частіше стають популярними не тільки в ресторанах, готелях і офісних будівлях, але і в склінні квартир, перетворюючи балкон в зимовий сад.

 

 

Перевага розсувних систем компанії «WinLock»:

 • Герметичні і теплі;
 • Відмінно економлять простір, на відміну від стулок не займають внутрішнього приміщення;
 • Дуже добре справляються зі звуко- теплоізоляцією;
 • Легкі в управлінні завдяки спеціальній ручці з подовженим важелем;
 • Довговічні, так як в пристроях розсувних систем виключено провисання стулок.

Вікна з подібними системами:

 • Візуально розширюють кімнатний простір, дозволяють мати стулки до 3-х метрів в ширину і в висоту, а зсувна фурнітура витримує серйозні навантаження;
 • Має незвичайний і сучасний дизайн;
 • Мають високий рівень теплоізоляції;
 • Впускають в приміщення багато світла і повітря.

Roto Patio має такі типи розсувних систем:

 • ROTO In-Line Sliding
 • ROTO PATIO S/Z
 • ROTO PATIO LIFE

Коротко про кожну:

 

Системи ROTO In-Line Sliding ставляться навіть в невеликих приміщеннях. Допомагають заощадити простір. Система фурнітури підходить для вікон з алюмінію, дерева або пластику, а високий захист від корозії забезпечує спеціальне покриття.


Системи ROTO PATIO S/Z мають зручну нахило-розсувну систему. Стандартна фурнітура для віконних систем Rоto Patio S витримує масу до 160 кг. Це дозволяє збільшувати площу скління, як в індивідуальному, так і в масовому будівництві. При цьому дотримуючись усіх вимог з енергозбереження (при використанні відповідних склопакетів). Roto Patio Z додатково оснащена примусовим управлінням. Її стандартна фурнітура дозволяє виготовляти паралельно-зсувні вікна з масовою рухливістю стулки 200 кг для дерев'яних і пластикових систем при цьому зберігаючи всі теплоізоляційні і енергозберігаючі функції. Фурнітура Roto Patio Z, оснащена примусовим управлінням, дозволяє при повороті ручки автоматично переводити стулку в положення «відкинуто» або «закрито». В ручному підведенні і притиску стулки, при відкритті / закритті стулки, більше немає необхідності.


Системи ROTO PATIO LIFE мають додаткову функцію проти взломів. Призначена для віконно-дверних систем і управляється за допомогою ручки середнього замикаючого противзломного елемента. Щілинне провітрювання непомітно з боку вулиці і при цьому зсувні вікна повністю залишаються замкнені. І ще один плюс: Patio Life може оснащуватися електро-магнітним датчиком MVS. Таку ступінь безпеки може забезпечити тільки компанія Roto.

 

phone
close

Зателефонувати Вам?

Наш фахівець зв’яжеться з Вами найближчим часом!
person
phone
textsms
Введіть захисний код: